Kancelaria Prawna Paweł Oziębłowski

Siedziba główna
1ul. Zjednoczenia 2/3, 41-500 Chorzów
tel. 530 966 122
tel. 32 420 27 34
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Wypracowujemy najlepsze rozwiązania.

Od lat reprezentujemy interesy klientów biznesowych i indywidualnych inwestując nakłady pracy w ich sukces. Zadowolenie naszych klientów to z kolei nasz sukces i rozwój. Świadczymy obsługę prawną z najwyższym zaangażowaniem, co spowodowało, że zaufały nam duże koncerny, mali i średni przedsiębiorcy oraz osoby fizyczne.

Nasza obsługa prawna jest jak garnitur szyty na miarę klienta. Wiele aspektów współpracy dostosowujemy do potrzeb naszych kontrahentów. Współpraca z nami daje Państwu możliwość wpływania na szereg aspektów układających współpracę w sposób najbardziej korzystny dla obydwu stron. Elastyczność to dla nas dostosowanie godzin pracy do potrzeb klienta, stosowanie odpowiednich formatów informacji prawnych, przestrzeganie zasad obiegu informacji obowiązujących w klienta, indywidualne konsultacje oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw, od jednoosobowych firm po międzynarodowe korporacje. Rozumiemy biznes, rozumiemy przedsiębiorców i potrafimy dbać o ich interesy.

Oprócz spraw gospodarczych specjalizujemy się w sprawach pracowniczych, ochrony środowiska, administracyjnych, rodzinnych, sporach sądowych, obsłudze procesów budowlanych i sprawach związanych z nieruchomościami, prawie własności intelektualnej i prawie autorskim.

Współpracujemy z wieloma kancelariami z całej Polski. W razie potrzeby posiłkujemy się specjalistami z poszczególnych dziedzin. W ten sposób zapewniamy obsługę na wszystkich aspektach prawnych.

Siedziba główna
ul. Zjednoczenia 2/3, 41-500 Chorzów
tel. 530 966 122
tel. 32 420 27 34
Pokaż na mapie