Kancelaria Prawna Pieprzyk-Kaczmarek Sp. z o.o.

Siedziba główna
1ul. Warszawska 96/51, Gdańsk 80-180
tel.: +48 516 757 501
Pokaż na mapie
2Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa
tel.: +48 699 544 202
Pokaż na mapie
3ul. Kamienna 21, 31-403 Kraków
tel.: +48 699 544 252
Pokaż na mapie
Pokaż inne siedziby firmy »

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Oferta Kancelarii Prawnej Pieprzyk-Kaczmarek Sp. z o.o. skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i do podmiotów gospodarczych. W skład naszego zespołu wchodzą adwokaci, mediatorzy, psycholog i doradca podatkowy. Adwokaci specjalizują się w wybranych konkretnych dziedzinach prawa.

Udzielamy porad prawnych w siedzibie Kancelarii, drogą mailową lub telefonicznie. Za wszystkie usługi możesz zapłacić zdalnie kartą kredytową lub przelewem.

Rozumiemy, że wybór kancelarii prawnej, której powierzysz swoje sprawy nie jest łatwy. Stres i niepewność połączone z brakiem rozeznania w niuansach prawa są dużym obciążeniem. Zapraszamy na wstępną konsultację, abyś mógł poznać Nas lepiej.

Naszym celem jest dostarczanie Klientom usług na najwyższym poziomie w przystępnej cenie. Dążymy do tego, aby nasza kancelaria prawna była postrzegana jako “kancelaria otwarta na ludzi“, gdzie  nasi Klienci będą czuli się komfortowo i bezpiecznie.


DLACZEGO KANCELARIA PRAWNA PIEPRZYK-KACZMAREK SP. Z O.O.?

Perfekcyjnie przygotowani

Adwokaci z naszej kancelarii prawnej w każdą sprawę angażują się na 100%. Każda sprawa jest inna, a nawet najdrobniejszy detal może zaważyć o sukcesie. Kładziemy nacisk na solidne przygotowanie się do każdej sprawy, jak również przygotowanie naszych Klientów, co w połączeniu z naszą dużą wiedzą i wieloletnią praktyką, stanowi klucz do osiągnięcia wspólnie obranego celu.

Mówimy po ludzku

Podczas rozmów z Klientami nie stosujemy żargonu prawniczego. Nie dopuszczamy do sytuacji, w której nasz Klient, nie rozumie, co do niego mówimy. Wszelkie zagadnienia prawne wyjaśniamy w możliwie najprostszy sposób, posługując się prostym i zrozumiałym językiem. Zależy nam na tym, aby Klient czuł się komfortowo podczas rozmów z prawnikiem.

Działamy zespołowo

Łączymy kompetencje różnych osób, aby zapewnić kompleksową pomoc prawną. Kancelaria prawna współpracuje z adwokatami, licencjonowanym detektywem, tłumaczem języków obcych, doradcą podatkowym, notariuszem, komornikiem i rzeczoznawcą majątkowym.

Jesteśmy w stałym kontakcie

Odbieramy telefony i e-maile. Nasi Klienci wiedzą jakie kolejne działania będziemy podejmować w ich sprawie. Na bieżąco informujemy ich o stanie i przebiegu postępowania. Dbamy o to, aby czuli się bezpiecznie, powierzając swoje sprawy naszej kancelarii prawnej.

Zawsze na czas

Wszelkie pisma, umowy, wnioski, pozwy, sprzeciwy i inne dokumenty przygotowujemy na czas. Dotrzymywanie terminów to obowiązek każdego prawnika.

Nie jesteśmy tylko prawnikami

Służymy nie tylko naszym doświadczeniem i wiedzą, ale także wsparciem psychicznym w trudnych momentach. Każdy klient może liczyć na wysłuchanie, radę, zaplanowanie strategii, tak by wyszedł z naszej kancelarii prawnej spokojny o swoją sprawę.


JESTEŚMY GOTOWI NATYCHMIAST ZAJĄĆ SIĘ TWOJĄ SPRAWĄ.

Zespół

PIOTR KACZMAREK

PREZES ZARZĄDU, MEDIATOR
Właściciel Kancelarii

Skuteczny, proaktywny, wspierający i lojalny gracz zespołowy z pozytywnym nastawieniem i zdolnością̨ do radzenia sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami. Niezależny w myśleniu, z sukcesem łączący tradycję, pasję do zmian, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań́ i doskonałą atmosferę̨ pracy. Człowiek od zadań specjalnych. Otwarty na ludzi i ich problemy.

Wieloletni doświadczony Manager z wielokierunkowym wykształceniem oraz zdobytym doświadczeniu min. w takich Firmach jak: Bank Pekao SA, Departament Marketingu Bank Zachodni WBK, PZU SA, Radio Eska. Założyciel Ogólnopolskiej Fundacji Młode Mamy. Działacz na rzecz poprawy jakości życia i praw kobiet. Współpracownik z Domem Samotnej Matki w Matemblewie. Honorowy Dawca Krwi 1 stopnia. Mocne strony to psychologia i zarządzanie.

+48 516 757 501

Galeria zdjęc kancelarii

Siedziba główna
ul. Warszawska 96/51, Gdańsk 80-180
tel.: +48 516 757 501
Pokaż na mapie

wiper-pixel