Kancelarii Naworska Marszałek sp.k. w Toruniu

Siedziba główna
1ul. Łubinowa 46-48 lok.8
87-100 Toruń
Telefon: 56 621 12 80
Telefon komórkowy: 504 48 12 20
Fax: 56 475 62 52
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Naszą misją jest zapewnienie Klientom bezpiecznego biznesu.

Gwarantujemy naszym Partnerom optymalne i efektywne rozwiązania ich problemów prawnych. Pozostajemy w ciągłej gotowości, by móc na bieżąco pomagać Kontrahentom w ich codziennej działalności biznesowej.

Doradzamy jak umiejscowić biznes w skomplikowanej rzeczywistości prawnej. Wiemy jak ważne jest zaufanie, którym obdarzyli nas wieloletni Klienci, dlatego każdego dnia staramy się o nie dbać.                                                 

Proponujemy naszym Kontrahentom rozwiązania proste i rzetelne. Jesteśmy otwarci na potrzeby Klientów, wsłuchujemy się w nie bardzo uważnie. Gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jest nasz profesjonalizm. Zawodową satysfakcję czerpiemy z zadowolenia naszych Klientów.

Zespół

Aneta Naworska

Specjalista z zakresu prawa medycznego oraz gospodarczego. Pełnomocnik szeregu spółek prawa handlowego w sporach gospodarczych. Obecnie specjalizuje się w zagadnieniach pomocy prawnej dla podmiotów leczniczych oraz rolniczych grup producenckich. Obsługuje dwa specjalistyczne szpitale, klinikę stomatologiczną oraz klinikę rehabilitacyjną. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyła Podyplomowe Studia Prawa Podatkowego na UMK oraz Podyplomowe Studiów dla Menadżerów Służby Zdrowia w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Jest jednym z założycieli Fundacji Law4Med, której celem jest wspieranie środowiska medycznego. Od 2006 roku jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu. Posługuje się językiem angielskim i rosyjskim.
tel. 504 481 220

Tatiana Marszałek

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Radca prawny od 2006 r. Założycielka i komplementariusz w Kancelarii Naworska Marszałek sp.k. z siedzibą w Toruniu. W czasie aplikacji związana z firmami brokerskimi. Jej domeną jest prawo budowlane i prawo handlowe. Od lat doradza wiodącej na rynku europejskim grupie kapitałowej specjalizującej się w handlu uprawnieniami do emisji oraz derywatami pogodowymi. Posiada praktyczną wiedzę dotyczącą aspektów prawnych funkcjonowania rynku handlu uprawnieniami do emisji oraz podmiotów w nim uczestniczących. Obsługuje również liczne grupy producentów rolnych oraz grupy producentów owoców i warzyw. Udziela się społecznie doradzając podmiotom, których celem statutowym jest pomoc osobom pokrzywdzonym przez los. W 2010 roku była nominowana do nagrody Prawnika Pro Bono w konkursie organizowanym corocznie przez „Rzeczpospolitą”.

Magdalena Chrzanowska -Thiede

Radca prawny Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy, prawa spółek handlowych, a także prawa rodzinnego i opiekuńczego. Jej domeną jest ponadto prawo samorządowe, obsługa prawna przedsięwzięć realizowanych przy udziale środków unijnych, partnerstwo publiczno-prywatne a także zagadnienia dotyczące zamówień publicznych i gospodarki nieruchomościami.

Elżbieta Żuchowska

Radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Odbyła aplikację sędziowską i radcowską. Przez kilka lat współpracowała z jedną z największych kancelarii w Polsce, zajmując się prawem rodzinnym i cywilnym. W latach 2006-2011 wykonywała zawód radcy prawnego w ramach własnej kancelarii oraz obsługiwała jeden z wiodących polskich banków. Od marca 2011 roku jest współpracownikiem Kancelarii Naworska Marszałek sp. k. Kieruje działem obsługi klienta indywidualnego. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, bankowym oraz w prawie pracy. W sprawach rozwodowych i sprawach o podział majątku z dużym sukcesem reprezentuje Klientów przed sądami.
tel.: 504 481 220

Agnieszka Sztuwe

RADCA PRAWNY Związana z Kancelarią od października 2013r. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (2013). Przebywała również na stypendium w ramach programu Erasmus na Uniwersytecie w Bergen w Norwegii, gdzie między innymi ukończyła kurs z mediacji i arbitrażu prowadzony przez wieloletniego praktyka z USA.Podczas studiów wielokrotnie odbywała praktyki w prokuraturze, sądzie, międzynarodowych kancelariach w Warszawie. Posługuje się bardzo dobrze językiem angielskim (certyfikaty FCE, CAE, TOLES HIGHER). W Kancelarii zajmuje się przede wszystkim obsługą przedsiębiorców. Interesuje się ponadto prawem autorskim, prawem własności przemysłowej i zagadnieniami związanymi z upadłością konsumencką. Obsługuje Rolnicze Grupy Producenckie przed organami administracji państwowej, ponad to Interesuje się szeroko pojętym prawem cywilnym, bankowym, finansowym oraz zagadnieniami związanymi z mediacją i arbitrażem.
Siedziba główna
ul. Łubinowa 46-48 lok.8
87-100 Toruń
Telefon: 56 621 12 80
Telefon komórkowy: 504 48 12 20
Fax: 56 475 62 52
Pokaż na mapie