Samir Kayyali - Doradztwo Podatkowe

Siedziba główna
1ul. Jana Dantyszka 20 lok. 31/32
02-054 Warszawa
+48 509 362 238
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Szanowni Państwo

Jestem doradcą podatkowym, a moją misją jest dostarczanie Państwu rozwiązań umożliwiających minimalizację Państwa obciążeń podatkowych z uwzględnieniem specyfiki Państwa branży, indywidualnych potrzeb, zachowując przy tym oczekiwany poziom bezpieczeństwa.

Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, poszukując niestandardowych rozwiązań, a wyniki moich prac są ukierunkowane na dostarczenie Państwu odpowiedniej wartości dodanej, z pominięciem tworzenia bezproduktywnych opinii prawnych, w których forma dominuje nad treścią.

Korzystając z mojej propozycji, macie Państwo pewność, że usługi będą świadczone lub nadzorowane bezpośrednio przeze mnie, co uniemożliwia popularne na rynku rozmywanie odpowiedzialności i obopólne niezrozumienie.

Zapraszam do współpracy.

Samir Kayyali

Zespół

Samir Kayyali

Doradca Podatkowy, ekonomista, ekspert w dziedzinie finansów przedsiębiorstw.

Obecnie prowadzi kancelarię doradztwa podatkowego oraz bezpośrednio nadzoruje departament obsługi rachunkowej i sprawozdawczości finansowej dedykowany obsłudze m. in. zagranicznych przedsiębiorców, w tym oddziałów.

Doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w międzynarodowych podmiotach świadczących usługi doradcze jak i polskich kancelariach prawnych i podatkowych. Jego praktyka obejmuje w szczególności restrukturyzację grup kapitałowych, sporządzanie dokumentacji w zakresie cen transferowych oraz bieżące doradztwo w podatkach dochodowych oraz podatku VAT.

Absolwent międzynarodowych studiów Master Studies in Finance na kierunku Corporate Finance na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Prelegent na wielu konferencjach i seminariach podatkowych. Wykładowca na studiach podyplomowych i kursach przygotowujących do egzaminu na doradcę podatkowego. Stale publikuje komentarze i artykuły zarówno w prasie eksperckiej jak i popularnej.

+48 509 362 238
Siedziba główna
ul. Jana Dantyszka 20 lok. 31/32
02-054 Warszawa
+48 509 362 238
Pokaż na mapie

wiper-pixel