Korzybski Wojciński Kozłowska Kancelaria Radców Prawnych

Siedziba główna
1ul. Elektoralna 11 lok. 8, 00-137 Warszawa
tel. (22) 652 31 15
fax. (22) 620 12 42
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria Radców Prawnych KWK

Naszą Kancelarię założyliśmy w 2012 r. Od początku przyświecała nam idea mówienia o prawie w sposób zrozumiały dla każdego. Naszą misją jest zwiększenie świadomości prawnej, dzięki czemu Klienci zauważają, że sądy służą ochronie ich praw i nie należy obawiać się wytoczenia powództwa. Jesteśmy pasjonatami, którzy traktują każdą sprawę jako wyzwanie i czerpiemy ogromną radość z satysfakcji naszych Klientów.

Dzięki naszym umiejętnościom, doświadczeniu, innowacyjnemu podejściu oraz empatii, możemy pochwalić się licznymi sprawami zakończonymi pełnym sukcesem. Dlatego tak wielu Klientów zaufało właśnie nam.


PRAWNIK, KTÓRY SŁUCHA. KANCELARIA, KTÓRA NAPRAWDĘ POMAGA

W Warszawie działa bardzo dużo osób i firm świadczących usługi prawnicze. Dlaczego więc warto postawić na naszą kancelarię? Na każdym etapie współpracy zawsze najważniejsze jest dla nas dobro Klienta. Od początku wsłuchujemy się uważnie w Jego potrzeby. Działamy szybko i sprawnie, proponujemy niestandardowe rozwiązania, które pozwalają rozwikłać najbardziej skomplikowane zagadnienia.

Oferujemy nie tylko profesjonalne porady prawne, ale również empatię i partnerskie podejście. Z jakim skutkiem? Przez lata działalności wygraliśmy lub rozwiązaliśmy po myśli Klientów setki spraw. Twoja może być następna!


CO NAS WYRÓŻNIA

Nasza Kancelaria prawna została stworzona przez pasjonatów, którzy dzięki zdobytemu doświadczeniu i ciągłemu doskonaleniu od lat zapewniają najwyższy poziom usług prawniczych.

Efektywna współpraca
Naszym celem zawsze jest pełna satysfakcja Klientów.

Relacje oparte na partnerstwie
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, wsłuchujemy się jego potrzeby i oczekiwania.

Skupienie na Kliencie
Nie jesteśmy i nigdy nie będziemy korporacją, lecz kancelarią rozwiązującą problemy Klientów.

Niestandardowe metody
Nie boimy się podejmować trudnych spraw, stawiamy na oryginalne i nowatorskie koncepcje.


Kancelaria, której szukasz. Wsparcie, jakiego oczekujesz. Kompleksowa pomoc i porady prawne dla Klientów z Warszawy i nie tylko.

Zespół

KONRAD KORZYBSKI

RADCA PRAWNY – WSPÓLNIK

Od wielu lat wykonuję zawód radcy prawnego, poprzedzony wieloletnią edukacją prawniczą i ukończeniem aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Jako współzałożycielowi Kancelarii przyświecał mi jeden zasadniczy cel – przełamywanie barier związanych z dostępnością do profesjonalnej obsługi prawnej dla każdego. W swojej pracy kieruję się zasadami etyki zawodowej, dbając o zachowanie wysokich standardów w każdym aspekcie wykonywanej pracy. Zapewniam najwyższy poziom świadczonych usług, przejrzystość co do zasad współpracy oraz rzetelność i terminowość w realizowaniu zleceń. Za swój największy atut uważam doświadczenie procesowe, zdobyte w ramach prowadzenia ponad pięciuset spraw sądowych.

Fakty:

 • specjalizuję się w prowadzeniu sporów sądowych, postępowań w zakresie roszczeń dekretowych, w sprawach odszkodowawczych, w sprawach kredytów frankowych oraz roszczeń dotyczących polisolokat.
 • zainicjowałem i współtworzę program darmowej pomocy prawnej dla mieszkańców aglomeracji warszawskiej o nazwie „Prawnik Pierwszego Kontaktu”, który obejmuje w chwili obecnej 10 podwarszawskich gmin umożliwiając ich mieszkańcom dostęp do profesjonalnej i nieodpłatnej pomocy prawnej.
 • elementy strategicznego myślenia fascynują mnie nie tylko w pracy ale i poza nią, dlatego pasjonuję się historią, a także nowożytną myślą filozoficzną ze szczególnym uwzględnieniem logiki i erystyki. Postrzegam proces jako sztukę prowadzenia sporu tak, aby wygrać w oczach osób rozstrzygających.

MARCIN WOJCIŃSKI

RADCA PRAWNY – WSPÓLNIK

Już od wielu lat wykonuję zawód prawnika. Zawód, który wiąże się z nieustannym poszerzaniem wiedzy, samodyscypliną oraz umiejętnością stawiania czoła nowym wyzwaniom, który zarazem przynosi mi nieopisaną satysfakcję z każdej wygranej sprawy oraz udzielonej pomocy. Na tle tysięcy innych prawników wyróżnia mnie  indywidualne podejście i dbałość o interesy każdego klienta. Sprawy, którymi się zajmuję, często wpływają na dalsze życie klienta czy sukces jego firmy, dlatego też zależy mi na tym, żeby być skutecznym wsparciem. Wszystko to sprawia, że pracuję z niesłabnącą pasją i zamiłowaniem do prawa. Drogę kariery zawodowej od zawsze toruje mi pełne poszanowanie zasad etyki zawodowej i nieustanne podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Każdy klient zwracający się do mnie o pomoc i poradę prawną może liczyć na moje pełne zaangażowanie i profesjonalizm

Fakty:

 • Ukończyłem szkołę średnią w USA, dzięki czemu posiadłem nie tylko biegłą znajomość języka angielskiego, ale także zdobyłem liczne doświadczenia, które mnie ukształtowały i wykreowały niekonwencjonalne podejście do rozwiązywania problemów
 • Kilkaset sporów sądowych z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, budowlanego oraz szeroko pojętego prawa gospodarczego i handlowego pozwoliło mi na uzyskanie nieocenionego doświadczenia procesowego, z którego wymierne korzyści czerpią wszyscy klienci Kancelarii.
 • poza prawem moją pasją jest narciarstwo, nurkowanie i sporty ekstremalne. Uczęszczałem do szkoły o profilu sportowym i zdobyłem patent sternika.

MARIA KOZŁOWSKA

RADCA PRAWNY – WSPÓLNIK

Zostałam prawniczką z dwóch powodów. Po pierwsze, żeby pomagać. W sytuacjach, gdy potrzebny jest ktoś, kto o Państwa zadba – wywalczy opiekę nad ukochanymi dziećmi czy odszkodowanie po wypadku.

Po drugie, żeby wspomagać rozwój. Doradzając małym i średnim firmom, jak chronić ich pomysły czy jak się zabezpieczyć prowadząc sklep internetowy, wspomagam ich rozwój i mam w nim swój udział.

To daje mi satysfakcję i energię, by pracować dla Państwa z jeszcze większym zaangażowaniem i pasją.

Fakty:

 • Jestem absolwentką prawa i chemii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu
 • Zajmuję się przede wszystkim sporami sądowymi w sprawach rodzinnych, dot. kredytów frankowych i własnością intelektualną
 • Uwielbiam grać w szachy i jestem sędzią szachowym, moją największą pasją są góry

EMILIA SZCZYTKO

RADCA PRAWNY

Podstawą pracy radcy prawnego jest zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci powierzając swoje sprawy, dlatego też działam z najwyższą starannością, starając się zabezpieczyć interes Klienta. Z empatią podchodzę do sytuacji Klienta i z pełnym zaangażowaniem oraz pasją odnajduję najbardziej korzystne rozwiązanie. Moją największą satysfakcją i zarazem motywacją jest poczucie, że pomagam innym ludziom.

Jestem absolwentką prawa na Uniwersytecie w Białymstoku i członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Białymstoku.

Zajmuję się głównie sprawami dotyczącymi odszkodowań i zadośćuczynień za błędy medyczne, wypadki komunikacyjne oraz za naruszenie dóbr osobistych, a także sprawami dotyczącymi tzw. kredytów frankowych.

W wolnych chwilach jeżdżę konno i uprawiam jogę. Uwielbiam zwierzęta i dobre filmy.

MACIEJ DUJKA

RADCA PRAWNY

Zawód radcy prawnego to nie tylko moja praca, lecz także pasja. Tym samym nieustannie pogłębiam swoją wiedzę, w szczególności poprzez analizę najnowszego orzecznictwa zarówno sądów polskich, jak i Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, którego zapatrywania na interpretację przepisów prawa, muszą być także uwzględniane przez sądy w Polsce. Wykonując zawód, kieruję się wyłącznie interesem Klienta, który stanowi dla mnie najwyższe dobro, przy uwzględnieniu zasad etyki zawodowej. W toku aplikacji współpracowałem z wieloma kancelariami, obsługującymi osoby fizyczne oraz przedsiębiorców, co pozwoliło mi na opanowanie szeregu instytucji prawnych, zarówno w zakresie prawa korporacyjnego, jak i prawa procesowego. Znajomość tychże instytucji oraz umiejętność ich optymalnego łączenia i wykorzystania, w sprawie powierzonej przez Klienta, pozwala mi na szybkie i skuteczne rozwiązanie nawet najbardziej złożonych problemów, często unikając wieloletnich i kosztownych procesów sądowych. W kontaktach z Klientem szczególną uwagę przykładam do jasności przekazywanych informacji, rzetelności oraz dostępności.

Specjalizacje:

 • prawo zobowiązań, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki odszkodowawczej oraz tzw. klauzul abuzywnych (kilkaset przeprowadzonych sporów),
 • prawo administracyjne, w tym występowanie przed organami administracji publicznej oraz sądami administracyjnymi,
 • obsługa przedsiębiorców, zarówno prowadzących indywidualną działalność gospodarczą, jak i spółek prawa handlowego.

Kwalifikacje:

 • Uniwersytet Łódzki, Wydział Prawa i Administracji – magister prawa, aplikacja radcowska przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.
 • Do obszaru moich zainteresowań należy także psychologia oraz filozofia.

MAGDALENA KOCISZEWSKA

ASYSTENT PRAWNY

W czerwcu 2014 r. ukończyłam Wyższą Szkołę Menedżerską w Warszawie uzyskując tytuł magistra prawa. Począwszy od września 2016 r. jestem asystentem prawnym w Kancelarii Radców Prawnych Korzybski Wojciński Kozłowska Sp.j. W trakcie studiów interesowałam się prawem cywilnym, a w szczególności postępowaniem egzekucyjnym oraz mediacją. Moje artykuły dotyczące postępowania mediacyjnego, na gruncie prawa polskiego jak i amerykańskiego cyklicznie ukazywał się w kwartalniku „Mediator”. Ponadto w czasie studiów odbywałam liczne praktyki w Sądzie Rejonowym w Otwocku jak i w Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Otwocku. W 2017 r. rozpoczęłam studia podyplomowa w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie z zakresu prawa i ekonomii rynku kapitałowego.

Na co dzień w Kancelarii dbam o prawidłowe funkcjonowanie biura oraz zapewniam sprawny obieg dokumentów i korespondencji pomiędzy Kancelarią, Klientami oraz Sądami i organami administracji publicznej.

Ponadto koordynuje prawidłowość wewnętrznego obiegu informacji, a także istotnie wspieram Partnerów w zakresie organizacji codziennej pracy Kancelarii.

Galeria zdjęc kancelarii

Siedziba główna
ul. Elektoralna 11 lok. 8, 00-137 Warszawa
tel. (22) 652 31 15
fax. (22) 620 12 42
Pokaż na mapie