Lisiecka&Lango Kancelarie Radców Prawnych

Siedziba główna
1ul.Świętojańska 85/5, 81-389 Gdynia
tel. 510 083 686
tel: 601 420 702
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

KANCELARIALL Lisiecka&Lango prowadzi stałą oraz doraźną obsługę prawną klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych dążąc do zapewnienia klientom usług prawnych na najwyższym poziomie zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Naszym celem jest skuteczne i sprawne zakończenie każdej powierzonej nam sprawy. Wyznajemy zasadę mediacja-proces-windykacja.

Jesteśmy rzetelnym i uczciwym zespołem młodych, ale doświadczonych już prawników. Swoje usługi świadczymy kompleksowo. Nie zajmujemy się wąsko sprawą klienta ale również rozpatrujemy towarzyszące jej konsekwencje podatkowe i karne podejmowanych działań.

Naszym głównym celem jest zawsze rozwiązanie zagadnienia prawnego mocodawcy w sposób dla Niego najbardziej korzystny, oszczędzając czas i stres, który towarzyszy procesom. Wykorzystując negocjacje i mediacje, które są szybszym i tańszym sposobem zakończenia sprawy staramy się uzyskać satysfakcjonujący stronę wynik postępowania. Priorytetem jest dla nas jasny i przejrzysty sposób wynagradzania oraz uczciwa ocena szans klienta w osiągnięciu zakładanego celu.

W zależności od potrzeb nasz zespół świadczy pomoc prawną na miejscu w  biurze kancelarii w Gdyni jak i w miejscu działalności klienta. Świadczymy także usługi na terenie całego kraju i poza jego granicami, w tym korzystając z pomocy kancelarii współpracujących (w Warszawie adwokata Dawida Mizi, w Krakowie adwokata Doroty Miki) jak i zaprzyjaźnionych prawników z innych miast Polski.

Radca prawny Aleksandra Lisiecka od wielu lat współpracuje z Iloną Szukała, prowadzącą  Biuro Rachunkowe "Abakus" rozliczające klientów indywidualnych i przedsiębiorców, zlokalizowane w budynku kancelarii. Współpraca ma charakter rodzinny i dotyczy kluczowych zagadnień z zakresu: podatków, ubezpieczeń społecznych i spraw kadrowych oraz zagadnień księgowych.Nasi klienci korzystają z preferencyjnych stawek Biura Rachunkowego i odwrotnie.

Kancelaria współpracuje także z zaprzyjaźnionymi specjalistami z zakresu doradztwa podatkowego, kancelarii notarialnej i komorniczej. Korzystając z preferencyjnych stawek może obniżyć koszt postępowań naszych mocodawców pozostawiając jednakże decyzję co do wyboru danego specjalisty wyłącznie Państwa ocenie.

Staramy się, aby świadczone przez Kancelarię usługi były na najwyższym poziomie i by sprostały Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Zespół

ALEKSANDRA LISIECKA

RADCA PRAWNY

Radca prawny Aleksandra Lisiecka jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Studia prawnicze ukończyła na Uniwersytecie Gdańskim, jednocześnie ze studiami prawniczymi również na Uniwersytecie Gdańskim Aleksandra Lisiecka ukończyła studia ekonomiczne, a następnie odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. W ramach aplikacji Aleksandra Lisiecka uczestniczyła w szeregu szkoleń praktycznych poznając zasady funkcjonowania sądów, prokuratur oraz urzędów. Swoje doświadczenie zawodowe Aleksandra Lisiecka zdobywała również poprzez wieloletnią współpracę z wiodącymi Kancelariami w Trójmieście. 

Jej specjalizacją jest prowadzenie sporów sądowych cywilnych i gospodarczych, prawo cywilne, prawo gospodarcze,  sprawy z zakresu prawa rodzinnego, w tym o rozwód i alimenty, dochodzenie odszkodowań, reprezentacja przed KRS, postępowanie egzekucyjne.

Aleksandra Lisiecka gwarantuje rzetelne wykonanie zlecenia wraz z uczciwym przedstawieniem Klientowi szans na wygranie sprawy, przestrzeganie zasad etyki zawodu radcy prawnego, a w szczególności bezwzględne zachowanie tajemnicy radcowskiej.

Prywatnie Aleksandra Lisiecka jest miłośnikiem podróży, dobrej kuchni i aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu.

+ 48 510 083 686

MARIA LANGO

RADCA PRAWNY

Radca prawny Maria Lango jest wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku. Studia prawnicze ukończyła na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Aplikację radcowską odbyła przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. W ramach aplikacji Maria Lango uczestniczyła w szeregu szkoleń praktycznych poznając zasady funkcjonowania sądów, prokuratur oraz urzędów. Swoje doświadczenie zawodowe Maria Lango zdobywała również poprzez wieloletnią współpracę z wiodącymi kancelariami radcowskimi i adwokackimi w Trójmieście. W trakcie studiów dziennych pracowała w przedsiębiorstwie turystycznym w dziale prawnym. 

Jej specjalizacją jest prowadzenie sporów sądowych cywilnych i karnych. Współpracując z adwokatem - byłem sędzią karnym, nabyła dużego doświadczenia w prowadzeniu postępowań karnych zarówno od strony obrońcy jak i pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego. Zajmowała się także na zlecenie obsługą prawną biura syndyka i postępowań upadłościowych. Poznała funkcjonowanie spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych wykonując zlecone czynności na rzecz ww. podmiotów. Interesuje się prawem turystycznym, zagadnieniem rękojmi i gwarancji oraz prawem spółek i zagadnieniami korporacyjnymi. 

Maria Lango gwarantuje rzetelne wykonanie zlecenia wraz z uczciwym przedstawieniem klientowi szans na wygranie sprawy, przestrzeganie zasad etyki zawodu radcy prawnego a w szczególności bezwzględne zachowanie tajemnicy zawodowej. 

Prywatnie Maria Lango pochodzi z dużej rodziny z bogatą historią rodową czego wynikiem jest zamiłowanie do historii. Pełni rolę kronikarza rodzinnego. Czynnie uprawia sport.

+ 48 601 420 702
Siedziba główna
ul.Świętojańska 85/5, 81-389 Gdynia
tel. 510 083 686
tel: 601 420 702
Pokaż na mapie

wiper-pixel