Adam Świecki - kancelaria Adwokacka

Siedziba główna
1ul. Narutowicza 16/1, 90-135 Łódź
tel.: 42 208 81 80
tel.:42 208 81 80
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Naszym priorytetem jest osiąganie sukcesów w zleconych sprawach.

Klienci doceniają naszą umiejętność pracy zespołowej, która zapewnia wielopłaszczyznowe i kompleksowe rozwiązanie zleconych spraw.

W gronie naszych prawników są specjaliści z zakresu poszczególnych dziedzin prawa. Kancelaria współpracuje z doradcami podatkowymi, audytorami, ekonomistami oraz innymi ekspertami, którzy w razie potrzeby stanowią wsparcie w wykonywaniu zadań powierzonych przez Klienta.

Wiedza, nowoczesność i kreatywność.

Atutem kancelarii jest połączenie dogłębnej wiedzy z nowoczesnym sposobem działania i kreatywnością w doradztwie prawnym, które umożliwiają rozwiązywanie najtrudniejszych problemów prawnych pojawiających się przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Zakres każdej pracy, którą wykonujemy dla Klientów, jest starannie zaplanowany i uzgodniony.

Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej zrozumieć kluczowe dla Klienta zagadnienia, a następnie ustalić sposób postępowania. Stała komunikacja i kontrola zapewniają realizację projektu zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Sprawdzone metody planowania pracy i weryfikacji jej realizacji oraz regularna komunikacja z Klientem zapewniają przewidywalność efektów i minimalizują występowanie niepożądanych zdarzeń.

Zespół

ADAM ŚWIECKI

ADWOKAT

Od 2017 roku jest arbitrem w Sądzie Polubownym przy Polskim Związku Piłki Nożnej, który rozstrzyga spory majątkowe piłkarzy i klubów sportowych. Jest także członkiem Komisji Dialogu Społecznego przy Polskim Związku Piłki Nożnej.

Prowadzi obsługę prawną przedsiębiorstw z branży budowlanej, energetycznej oraz IT. Reprezentuje klientów przed sądami oraz przed KIO. Doradza klientom w procesach inwestycyjnych i przekształcaniu spółek. Jest obrońcą w procesach karnych gospodarczych. Ukończył Uniwersytet Łódzki Wydział Prawa i Administracji oraz Szkołę Główną Handlową. Pod patronatem Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych ukończył studia z zakresu prawa zamówień publicznych.

DOROTA GAJ

ADWOKAT

Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Wiedzę oraz doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w trakcie studiów, jak i w toku aplikacji adwokackiej w renomowanych kancelariach łódzkich, także współpracując z adwokatami na terenie całego kraju. Nabyła doświadczenie zawodowe w pracy administracyjno-skarbowej, które jest przydatne również w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się w prawie cywilnym i finansowym, m.in. prawie podatkowym. Posiada doświadczenie zawodowe w reprezentowaniu klientów w sporach sądowych dzięki czemu reprezentuje interes klientów kancelarii w sposób profesjonalny i rzetelny.

EWELINA ROSIŃSKA

ADWOKAT

Adwokat Ewelina Rosińska reprezentuje klientów przed sądami na terenie całej Polski. Specjalizuje się w sprawach cywilnych, w szczególności o charakterze odszkodowawczym. Doświadczenie zdobywała między innymi w Kancelarii Unijne Centrum Odszkodowań, w tym jako koordynator oddziału kancelarii, prowadząc liczne sprawy odszkodowawcze. Biegle posługuje się językiem angielskim.

JOANNA ZIELIŃSKA

APLIKANT ADWOKACKI

Odbywa aplikację przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi. Posiada praktykę ogólną. Za wyniki w nauce została wyróżniona stypendium Rektora UŁ dla najlepszych studentów. Uczestniczyła w programie Znam Swoje Prawa. Była wolontariuszem fundacji Court Watch Polska. Jest absolwentką Kliniki Prawa przy Uniwersytecie Łódzkim. Zajmuje się bieżącą obsługą spraw. Włada językiem angielskim i hiszpańskim.

ALEKSANDRA SZTAJNER-ŚWIECKA

APLIKANT ADWOKACKI

Odbywa aplikację przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i kontraktów handlowych. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Kierunek Prawo. Jest absolwentem Szkoły Prawa Niemieckiego. Pracowała w kancelarii notarialnej oraz w dziale obsługi prawnej Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. z siedzibą w Warszawie. Posiada doświadczenie w zakresie obsługi i doradztwa prawnego przedsiębiorstw budowlanych i deweloperów. Biegle włada językiem niemieckim.

MARTYN OLEJNIK

PRAWNIK

Specjalizuje się w prawie ochrony danych osobowych. Posiada praktykę ogólną. Zajmuje się także sprawami cywilnymi, prawem pracy oraz prawem nowych technologii.

Galeria zdjęc kancelarii

Siedziba główna
ul. Narutowicza 16/1, 90-135 Łódź
tel.: 42 208 81 80
tel.:42 208 81 80
Pokaż na mapie

wiper-pixel