Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Popławski

Siedziba główna
1ul. Księcia Bogusława X 40/2, 70-441 Szczecin
tel. kom.: +48 662 043 998
tel./fax: +91 820 58 00
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

KANCELARIA

Problemy prawne pojawiają się zarówno w codziennym życiu, jak i przy prowadzeniu działalności biznesowej. Moją rolą jest udzielenie Ci szybkiego wsparcia w każdej sytuacji – służę konkretnymi poradami, udzielam fachowych odpowiedzi.

W ramach swojej praktyki adwokackiej zajmuję się sprawami klientów indywidualnych oraz bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych.

Prowadzę sprawy Klientów ze Szczecina oraz całego obszaru województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego.

JAKOŚĆ USŁUG

Zależy mi na partnerskich relacjach z Klientami, dlatego dbam o najwyższą jakość moich usług. Zobacz, jak wygląda współpraca ze mną:

ZAANGAŻOWANIE

Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i z dużym zaangażowaniem, starając się wybrać jak najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie. Powierzając mi sprawę, masz pewność, że będziesz współpracować z kompetentną osobą, której zależy na pozytywnym wyniku sprawy.

Osobiście zajmę się Twoim problemem – unikam angażowania pośredników (substytutów i aplikantów).

DOŚWIADCZENIE

Podczas aplikacji i pracy w wiodących kancelariach, zdobyłem bardzo duże doświadczenie procesowe. Jestem spostrzegawczym i kreatywnym adwokatem, który pochyla się uważnie nad każdą prowadzoną sprawą i szuka rozwiązania tak długo, aż ustali optymalne. Gwarantuję Ci rzetelne podejście do przedstawionego przez Ciebie problemu.

KOMUNIKATYWNOŚĆ

Bardzo ważne jest, aby adwokat potrafił wyjaśnić wszystkie zawiłości prawa w jak najbardziej przystępny sposób. Dlatego nie używam skomplikowanego prawniczego żargonu, rezerwując go tylko na potrzeby oficjalnych pism sądowych. Przedstawię Ci wszystkie możliwości rozwiązania Twojego problemu tak, byś był w pełni świadom podejmowanych decyzji.

DYSPOZYCYJNOŚĆ

Pozostaję w stałym kontakcie z Klientami na każdym etapie sprawy – będziesz na bieżąco informowany o jej przebiegu, postępach i podjętych decyzjach.

W nagłych przypadkach można skontaktować się ze mną poza oficjalnymi godzinami pracy kancelarii – również w dni wolne od pracy.

Zespół

ADAM POPŁAWSKI

ADWOKAT

Nazywam się Adam Popławski i jestem adwokatem – czyli osobą, do której zawsze możesz zwrócić się z każdym problemem prawnym. Moją rolą jest szybkie zdiagnozowanie Twojej sytuacji i znalezienie skutecznego i najbardziej optymalnego dla Ciebie rozwiązania.

Efektywnie łączę doświadczenie zawodowe, szeroką wiedzę i kreatywność w doradztwie prawnym. Ale tak może o sobie powiedzieć wielu moich kolegów po fachu. Ja idę o krok dalej – stawiam na partnerskie relacje z Klientami i przejrzyste warunki współpracy. W swoim zawodzie cenię kontakt z drugim człowiekiem, a w relacjach z Klientami kieruję się zasadą „bądź przystępny i dostępny, bo to adwokat jest dla klienta, a nie odwrotnie”.

Bardzo się cieszę, że dotychczasowi Klienci doceniają moje zaangażowanie i uczynili ze mnie partnera w swoich biznesach oraz powiernika codziennych problemów. To dla mnie niezmienna motywacja do dalszego rozwoju.

Praca adwokata to nie tylko pomoc innym, ale też ciągłe dokształcanie. Polega ono nie tylko na bieżącym śledzeniu zmian w prawie. To również zdobywanie umiejętności z innych dziedzin. Szczególnie cenię sobie wiedzę, która przydaje mi się w lepszym rozumieniu biznesów moich Klientów. Dlatego ukończyłem między innymi szkolenia z zakresu przedsiębiorczości, negocjacji i ochrony danych osobowych.

Jestem też profesjonalnym mediatorem – zajmuję się pozasądowym rozwiązywaniem sporów z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i rodzinnego.

Może mamy coś wspólnego?

Poza byciem prawnikiem, jestem też mężem Joanny i tatą małego Marka. To im głównie poświęcam swój „nieprawniczy” czas. Poza tym uwielbiam kolarstwo szosowe – śledzę wyścigi, a dla kondycji pokonuję kilkudziesięciokilometrowe trasy rowerowe. Kiedy sezon dla cyklistów się kończy, nadrabiam książkowe zaległości – czytam kryminały i powieści science-fiction.

+48 662 043 998
Siedziba główna
ul. Księcia Bogusława X 40/2, 70-441 Szczecin
tel. kom.: +48 662 043 998
tel./fax: +91 820 58 00
Pokaż na mapie

wiper-pixel