KANCELARIA ADWOKACKA Adwokat Michał Gajda

Siedziba główna
1ul. Księcia Bogusława X 1/3, 70-440 Szczecin
tel.: +48 795 059 600
tel.: +48 91 441 24 00
fax.: +48 91 441 24 01
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria Adwokacka Adwokata Michała Gajdy zapewnia klientom kompleksową obsługę prawną. Dla realizacji tego celu Kancelaria działa wraz z trzema innymi adwokatami różnych specjalizacji prawnych – adw. Robertem Majchrzakiem, adw. Jackiem Pałką, adw. Krystianem Castillo-Moralesem, a także aplikantami adwokackimi oraz prawnikami.

W chwili obecnej zespół naszej Kancelarii liczy sześciu prawników uprawnionych do występowania przed sądem. Zapewniamy obsługę prawną również w języku niemieckim i angielskim. 


ZAKRES SPECJALIZACJI NASZYCH PRAWNIKÓW OBEJMUJE:

  • prawo cywilne,
  • prawo gospodarcze, w tym handlowe i obsługę podmiotów prawa handlowego,
  • prawo karne,
  • prawo Unii Europejskiej i prawo międzynarodowe, a także
  • prawo rodzinne z naciskiem na rozwody i rozwody międzynarodowe.


Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze.

Oferujemy pomoc m.in. z zakresu reprezentacji przed sądami, sporządzania umów, opinii i regulaminów oraz konsultacji prawnych.

Pomimo siedziba Kancelarii zlokalizowana jest na terenie miasta Szczecin, świadczymy usługi prawne na terenie całej Polski, a dzięki współpracy z zagranicznymi kancelariami, również za granicą. 


Każdy doświadczony i rzetelny adwokat wie jak bardzo ważny jest stały kontakt z klientem i indywidualne podejście do powierzonego zlecenia – dlatego w swojej działalności kierujemy się tymi właśnie zasadami.

Zespół

MICHAŁ GAJDA

ADWOKAT

Właściciel Kancelarii. Adwokat od 2016 r. Prelegent wielu konferencji branżowych poświęconych m.in gospodarce nieruchomościami, czy prawu medycznemu. Autor bloga prawnego, artykułów do prasy, a także gość audycji radiowych.

Zdobywca 2. miejsca w plebiscycie Orły Prawa 2018 r. Członek Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. Zdobył ponad 5-cio letnie doświadczenie w pracy w kancelarii komornika sądowego.

Zajmuje się prawem gospodarczym, handlowym, karnym, w tym karnym-gospodarczym, rodzinnym, w tym m.in. rozwodami międzynarodowymi, a także prawem egzekucyjnym, cywilnym i medycznym.

Włada językiem niemieckim i angielskim.

+48 795 059 600

Robert Majchrzak

ADWOKAT

Adwokat od 2010 r. Z Kancelarią współpracuje od początku jej powstania. Prowadzi obsługę klientów niemieckojęzycznych. Członek Niemiecko – Polskiego Stowarzyszenia Prawników – Deutsch-Polnische-Juristen-Vereinigung e.V. oraz Północnej Izby Gospodarczej.

Specjalizacje się w prawie europejskim, międzynarodowym, gospodarczym, handlowym oraz prawie cywilnym. 

Biegle włada językiem niemieckim.

Jacek Pałka

ADWOKAT

Adwokat od 2016 r. Z Kancelarią współpracuje od początku jej powstania. Przedtem przez ponad 5 lat pełnił funkcję komornika sądowego, prowadząc własną kancelarię.

W swojej praktyce głównie zajmuje się egzekucją sądową, obsługą jednostek budżetowych i jednostek wojskowych, najmem i prawem własności lokali, a także prawem cywilnym i rodzinnym. 

Krystian Castillo-Morales

ADWOKAT

Adwokat od 2015 r. Z Kancelarią współpracuje od początku jej powstania. Część studiów odbył na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Rostocku. Prowadzi obsługę klientów niemieckojęzycznych. Członek stowarzyszenia Silny Szczecin.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym, spadkowym, karnym, a także gospodarczym.

Biegle włada językiem niemieckim. 

Siedziba główna
ul. Księcia Bogusława X 1/3, 70-440 Szczecin
tel.: +48 795 059 600
tel.: +48 91 441 24 00
fax.: +48 91 441 24 01
Pokaż na mapie

wiper-pixel