Kancelaria Prawna Adwokat Piotr Cymerman

Siedziba główna
1ul. Wita Stwosza 6/6, 87-100 Toruń (trzecia przecznica do ul. Słowackiego za Hotelem Mercure)
tel.kom. (+48) 503 506 211
tel./fax 56 676 84 15
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria Prawna Adwokat Piotr Cymerman świadczy usługi kompleksowej obsługi prawnej, a w szczególności prowadzi sprawy z zakresu obsługi prawnej klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych.

Specjalizacje oferowane przez Kancelarię

Zakres działania kancelarii obejmuje prawo cywilne w tym prawo gospodarcze, rodzinne, spółdzielcze i prawo dotyczące nieruchomości.

Kancelaria specjalizuje się również w świadczeniu usług z zakresu szeroko pojętego prawa karnego – obrony i reprezentacji Mocodawcy we wszystkich rodzajach postępowań karnych. Usługi realizowane są poprzez: zastępstwa przed sądami i urzędami, porad i opinii prawnych, projektów umów.

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej jak i indywidualnych przedsiębiorców.

Ponadto kancelaria zapewnia profesjonalną bieżącą obsługę prawną spółek prawa handlowego.

Kancelaria zapewnia wysoki poziom świadczonych usług, świadcząc usługi terminowo, w stałym kontakcie ze zleceniodawcą z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Zespół

PIOTR CYMERMAN

ADWOKAT

Adwokat Piotr Cymerman jest absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Toruniu i złożył pozytywnie egzamin państwowy. Doświadczenie zawodowe i pierwsze szlify zawodowe zdobywał współpracując z renomowanymi kancelariami toruńskim. 

+ 48 503 506 211
Siedziba główna
ul. Wita Stwosza 6/6, 87-100 Toruń (trzecia przecznica do ul. Słowackiego za Hotelem Mercure)
tel.kom. (+48) 503 506 211
tel./fax 56 676 84 15
Pokaż na mapie