Kancelaria Adwokacka Adwokat Marzena Czartoryska

Siedziba główna
1ul. Żytnia 15 lok.15, 01-014 Warszawa
tel.: + 48 22 862-62-01
tel.: + 48 22 862-62-02
tel./fax.: +48 22 862-62-03
Pokaż na mapie
2ul. Sosnowa 5, 05-400 Otwock
tel. 22 779-49-95
Pokaż na mapie
Pokaż inne siedziby firmy »

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marzeny Czartoryskiej została założona w 1998 roku. Siedziba Kancelarii mieści się w Warszawie przy ulicy Żytniej 15 a jej filia w Otwocku przy ulicy Sosnowej 5.

Zespół Kancelarii, w skład którego wchodzą adwokaci, radcowie prawni, aplikanci, prawnicy, oferuje Państwu profesjonalną, szybką obsługę i pomoc prawną we wszystkich dziedzinach prawa.

Kancelaria przygotowana jest do obsługi prawnej osób fizycznych oraz przedsiębiorców o różnej strukturze i formie organizacyjno – prawnej. Jest jedną z niezależnych firm prawniczych w Polsce świadczących usługi prawne dla polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych.

Kluczową kwestią dla skutecznego reprezentowania interesów naszego Klienta, a w konsekwencji jego zadowolenia, jest indywidualne podejście do każdej ze spraw. Doradzamy naszym Klientom, ale przede wszystkim staramy się skutecznie rozwiązywać ich problemy prawne. Naszym celem jest szukanie najkorzystniejszych rozwiązań, zarówno na etapie przedsądowym, jak i sądowym. Temu służy nasze dotychczasowe doświadczenie połączone z efektywnym stosowaniem najnowszych instytucji prawnych oraz znajomość języków obcych, zasad ekonomii i negocjacji.

W trosce o najwyższą jakość naszych usług każdy problem gruntownie analizujemy przed przyjęciem sprawy do prowadzenia, oceniając szanse osiągnięcia wytyczonego celu. Wyniki analizy przedstawiamy Klientowi, z którym konsultujemy dalszą strategię działania. Przejawem naszej uczciwości wobec każdego Klienta jest to, że nigdy nie doradzamy Klientowi kierowania sprawy na drogę sądową, jeśli ocenimy, że szanse na jego wygranie są znikome. Pozwala to na uniknięcie dodatkowych wydatków i stresów.

W naszej pracy kierujemy się zasadami etyki adwokackiej i godności zawodu, które są dla nas najwyższą wartością. Wszystkie informacje, które powierzycie Państwo naszej Kancelarii są chronione tajemnicą adwokacką.

Przy takich założeniach powstała nasza Kancelaria, a głosy zadowolenia płynące ze strony naszych Klientów utwierdzają nas w przekonaniu, że udaje nam się realizować obrane cele.

Serdecznie zapraszamy do biur naszej Kancelarii w Warszawie i w Otwocku.

Zespół

Marzena Czartoryska

ADWOKAT, RADCA PRAWNY

Standardy działania Kancelarii, jej profesjonalizm i skuteczność wyznacza Adwokat Radca Prawny Marzena Czartoryska.

Atutem Pani Mecenas jest połączenie dogłębnej wiedzy merytorycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i kreatywnością w doradztwie prawnym, które umożliwiają rozwiązywanie najtrudniejszych problemów prawnych.

Dyrektor Zarządzający Ilona Chorzępa wraz ze swoim zespołem administracyjnym koordynuje codzienną pracę w Kancelarii.

Zespół merytoryczny Kancelarii Adwokat Marzeny Czartoryskiej stanowią przede wszystkim adwokaci, których Pani Mecenas była patronem, radcowie prawni i obecni aplikanci wysoko wyspecjalizowani w różnych dziedzinach prawa.

Z Kancelarią współpracuje szerokie grono profesorów, doktorów habilitowanych oraz doktorów, których wiedza jest niezwykle ceniona w świecie prawniczym. Zatrudnieni 

w Kancelarii pracownicy znają co najmniej dwa języki obce i oprócz języka polskiego mogą porozumiewać się z Klientami w języku angielskim, rosyjskim francuskim i niemieckim.

Gwarancją profesjonalnej obsługi prawnej oferowanej przez Kancelarię Adwokacką Adwokat Marzeny Czartoryskiej są prawnicy zatrudnieni w Kancelarii. Wszechstronność wykształcenia naszych pracowników jak również ich szerokie doświadczenie zawodowe umożliwiają pracę nad sprawami ze wszystkich dziedzin prawa.

Przez lata prowadzenia działalności doradczej Kancelaria wypracowała system pracy, który spełnia oczekiwania Klientów; jest wygodny i efektywny. Aby zapewnić klientom komfort i wysoką jakość obsługi, Kancelaria kładzie nacisk na perfekcję świadczonych usług oraz na zaangażowanie, uczciwość i wrażliwość na potrzeby Klienta.

+ 48 22 862-62-01
Siedziba główna
ul. Żytnia 15 lok.15, 01-014 Warszawa
tel.: + 48 22 862-62-01
tel.: + 48 22 862-62-02
tel./fax.: +48 22 862-62-03
Pokaż na mapie

wiper-pixel