Kancelaria Radców Prawnych Borowa & Ćwiekowska

Siedziba główna
1ul. Partyzantów 73 lok. 3, 10-525 Olsztyn
tel.: 603 469 320
tel.: 508 348 008
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria Radców Prawnych Borowa &  Ćwiekowska z siedzibą w Olsztynie, dba o zachowanie najwyższych standardów prawniczych i biznesowych.

Dynamicznie rozwijająca się Kancelaria swoją ofertę kieruje zarówno do Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych.

Świadczone usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań Klientów. Każdą sprawę, poddajemy wnikliwej analizie i zapewniamy właściwy sposób postępowania.

Pełne zaangażowanie, poufność i wiedza to hasła wyróżniające Kancelarię, które bezpośrednio przekładają się na efektywność podejmowanych przez nas działań.

Zaufanie i satysfakcja naszych Klientów stanowi dla nas największą motywację do działania.

SZKOLENIA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Kancelaria opracowuje oraz prowadzi szkolenia z wybranych dziedzin prawa.

Oferujemy szkolenia otwarte jak i zamknięte przeznaczone dla firm oraz instytucji sektora publicznego. Zależy nam na dostarczaniu skutecznych narzędzi rozwijających Państwa kompetencje lub kompetencje Państwa pracowników.

Zapraszamy na szkolenia m.in. z następujących tematów:

 • prawa medycznego
 • prawa farmaceutycznego
 • prawa pracy
 • ochrony danych osobowych
 • własności intelektualnej w działalności marketingowej
 • zagadnień związanych z restrukturyzacją podmiotów gospodarczych
 • negocjacji i mediacji w modelu biznesowym
 • prawa konsumenckiego
 • prawa administracyjnego
 • prawa podatkowego
 • prawa rodzinnego

Program szkolenia dostosowujemy do przedstawionych przez Klienta oczekiwań i wytycznych, tak aby uczestnicy mogli w trakcie szkolenia uzyskać wiedzę dokładnie z tego zakresu, który ich najbardziej interesuje.

Nasze doświadczenie, zarówno w zakresie świadczenia pomocy prawnej jak i organizowania szkoleń, pozwala nam na pełną elastyczność w tym zakresie i zrealizowanie oczekiwań Klienta.

Cena takiego szkolenia jest uzgadniana indywidualnie ze Zlecającym w zależności od zakresu zagadnień, ilości osób uczestniczących i godzin szkolenia. Szkolenia prowadzimy także poza terenem działania Kancelarii.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z naszą Kancelarią.

Zespół

KATARZYNA BOROWA

RADCA PRAWNY

Radca prawny Katarzyna Borowa, absolwentka wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie, a także założycielką Kancelarii Radcy Prawnego.

Posiada doświadczenie zawodowe oparte na wieloletniej praktyce prawniczej w obsłudze przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego oraz klientów indywidualnych. Jako partner w realizacji umów o świadczenie pomocy prawnej, zajmuje się sporządzaniem i prezentowaniem opinii prawnych, opracowywaniem projektów dokumentów, reprezentacją Klientów przed sadami, organami administracji publicznej, organami ścigania oraz innymi podmiotami prawa, prowadzeniem negocjacji i mediacji, a także doradztwem prawnym w sprawach bieżących związanych z działalnością przedsiębiorstwa.

Mecenas Katarzyna Borowa patronuje akcjom społecznym pro bono. W 2014 r. Radca prawny Katarzyna Borowa okazała swoją pomoc i wparcie poprzez swój osobisty udział m.in. podczas ogólnopolskiej akcji udzielania pomocy prawnej „Niebieski parasol”. Na stałe współpracuje z Programem Wsparcia Poszkodowanych- kancelarią odszkodowawczą profesjonalnie zajmującą się dochodzeniem świadczeń odszkodowawczych na rzecz osób poszkodowanych oraz ich rodzin.

Specjalizuje się w obszarze m.in. prawa cywilnego, administracyjnego, prawa handlowego i gospodarczego. Podlega wpisowi do bazy kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Dysponuje umiejętnościami w zakresie zakładania i restrukturyzacji spółek, prowadzenia windykacji, negocjacji biznesowych i mediacji. Mając wiedzę praktyczną na temat funkcjonowania przedsiębiorstw oraz właściwych standardów postępowania, jest w stanie przewidzieć zagrożenia i rozpoznać ewentualne problemy.

Radca prawny Katarzyna Borowa prowadzi szkolenia m.in. z zakresu ochrony danych osobowych, negocjacji i mediacji w modelu biznesowym, własności intelektualnej w działalności marketingowej, technik zawierania i zabezpieczania umów z kontrahentami, prawa medycznego i farmaceutycznego.

tel.: 603 469 320

MARTA ĆWIEKOWSKA

RADCA PRAWNY

Radca prawny Marta Ćwiekowska. Absolwentka wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie, na kierunku prawo, a także administracja. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie, założycielką Kancelarii Radcy Prawnego.

Zanim zaczęła działalność w indywidualnej kancelarii przez kilka lat współpracowała z kancelariami i firmami prawniczymi, zdobywając doświadczenie, w szczególności w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych, administracji samorządowej, prowadzenia postępowań sądowych oraz negocjacji umów cywilno-prawnych.

Specjalizuje się w zakresie prawa umów, prawa cywilnego i rodzinnego, w tym rozwodów, spraw o ustalenie kontaktów z dzieckiem i alimenty. W Kancelarii zajmuje się również obsługa prawna przedsiębiorców, sprawami związanymi z dochodzeniem wierzytelności od dłużników. Ponadto prowadzi negocjacje i mediacje w sprawach cywilnych, gospodarczych i pracowniczych. Mecenas Marta Ćwiekowska podlega wpisowi do bazy kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Radca prawny Marta Ćwiekowska prowadzi szkolenia m.in. z zakresu prawa cywilnego, ochrony danych osobowych, prawa administracyjnego. Opierając się na zdobytej wiedzy i doświadczeniu zapewnia Klientom fachową pomoc prawną i usługi na najwyższym poziomie oferując przy tym ceny usług dostosowane do możliwości finansowych Klienta.

tel.: 508 348 008

PIOTR JUSZCZYK

DORADCA PODATKOWY

Piotr Juszczyk, absolwent wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, w 2011 roku uzyskał Certyfikat Księgowy do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydany przez Ministerstwo Finansów.

Piotr Juszczyk posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi księgowo -rachunkowej podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. W kancelarii zajmuję się kompleksowym doradztwem podatkowym, związanym z rachunkowością oraz zapewnieniem bezpieczeństwa podatkowego Klientom.

Specjalizuje się w optymalizacji działalności podatników biznesowych oraz zagadnieniach związanych z opodatkowaniem podatkiem VAT jednostek samorządu terytorialnego.

Prowadzi również szkolenia z zakresu prawa podatkowego, prawa pracy i zagadnień dotyczących rozpoczęcia działalności gospodarczej.

Siedziba główna
ul. Partyzantów 73 lok. 3, 10-525 Olsztyn
tel.: 603 469 320
tel.: 508 348 008
Pokaż na mapie