Tyniec Kostrz i Wspólnicy adwokaci i radcowie prawni Spółka komandytowa

Siedziba główna
1ul. Supniewskiego 11, 31-527 Kraków
tel. +48 12 294 14 41, 12 294 14 45
fax: +48 12 294 14 46
Pokaż na mapie

Szczegółowe informacje o kancelarii

Opis kancelarii

Kancelaria Tyniec Kostrz i Wspólnicy działa na rynku prawniczym od 2002 roku; łączy wieloletnie doświadczenie z najwyższymi standardami oferowanych usług, co pozwala z sukcesem rozwiązywać najbardziej skomplikowane problemy prawne, przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych  Klientów.

Praktyka Kancelarii obejmuje cały obszar prawa gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem bieżącej obsługi działalności gospodarczej i restrukturyzacji firm. Jesteśmy obecni przy przedsięwzięciach gospodarczych z udziałem polskich i zagranicznych podmiotów działających w różnych obszarach biznesowych.

Nasi prawnicy oprócz gruntownej wiedzy z zakresu prawa gospodarczego specjalizują się w takich dziedzinach jak:

  • spory sądowe i podatkowe
  • prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne
  • zamówienia publiczne
  • prawo karne skarbowe
  • prawo karne gospodarcze
  • prawo cywilne i rodzinne

Dzięki takim specjalizacjom profile zawodowe prawników wzajemnie się uzupełniają.

Jednak najważniejszą naszą specjalizacją pozostaje człowiek, z jego potrzebami i pragnieniami.

Dewizą Kancelarii jest nieustanny rozwój i stałe dążenie do podnoszenia kompetencji zawodowych, którą realizujemy poprzez udział w licznych szkoleniach oraz międzynarodowych konferencjach prawniczych, stanowiących znakomitą platformę dla wymiany poglądów i doświadczeń prawników z całego świata. Kancelaria zatrudnia ludzi dynamicznych, kierujących się zasadą pełnego profesjonalizmu oraz bezwzględnej lojalności i uczciwości zawodowej.

Świadczymy pomoc  w językach: angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim, doradzając i prowadząc współpracę z podmiotami polskimi i zagranicznymi.

Kancelaria współpracuje z zespołem profesjonalnych tłumaczy, w tym także tłumaczy przysięgłych, rzeczoznawców majątkowych i biegłych rewidentów.


TKIW TAX DORADZTWO PODATKOWE SP. Z O.O.

Od kwietnia 2013 r. praktyka podatkowa Kancelarii Tyniec Kostrz i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni spółka komandytowa prowadzona jest pod firmą TKiW TAX doradztwo podatkowe sp. z o.o.

TKiW TAX powstała w rezultacie wzrastającego zainteresowania klientów w zakresie problematyki podatkowej, jako odrębny podmiot, uprawniony do świadczenia usług doradztwa podatkowego (nr wpisu na listę spółek doradztwa podatkowego: 467).

TKiW TAX to zespół złożony z prawników oraz doradców podatkowych dysponujących bogatym i różnorodnym doświadczeniem, zdobytym w trakcie wieloletniej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, jak i klientów nieinstytucjonalnych.

Mając na uwadze znaczenie kompleksowości świadczonych usług prawniczych, ideą funkcjonowania TKiW TAX, w bliskiej współpracy z Kancelarią TKiW Adwokaci i Radcowie Prawni, jest zapewnienie Państwu pełnego bezpieczeństwa i profesjonalnej kontroli nad powierzonymi sprawami, we wszystkich aspektach Państwa działalności gospodarczej.

Zespół

PAWEŁ TYNIEC

ADWOKAT, PARTNER

Specjalizacja: Specjalizuje się w prawie handlowym i gospodarczym, prawie autorskim oraz prawie IT. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie sporów sądowych, postępowań egzekucyjnych i zabezpieczających. Autor publikacji prasowych z zakresu prawa internetowego. W Kancelarii odpowiedzialny za dział korporacyjny oraz przygotowanie analiz dotyczących sytuacji prawno-finansowej przedsiębiorstw. Posługuje się językiem angielskim.

Pozazawodowo: motocyklista, zapalony żeglarz, fan literatury historycznej i podróżniczej.

ALEKSANDRA KOSTRZ

RADCA PRAWNY, PARTNER

Specjalizacja: Radca prawny oraz syndyk licencjonowany. Współzałożyciel Kancelarii Tyniec, Kostrz i Wspólnicy adwokaci i radcowie prawni. Specjalizuje się w prawie upadłościowym i naprawczym, prawie zamówień publicznych oraz prawie spółdzielczym. W kancelarii odpowiedzialna za reprezentację Klientów w postępowaniach administracyjnych i sądowoadministracyjnych, a także postępowaniach upadłościowych. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej procesów inwestycyjnych, zarządzania i obrotu nieruchomościami. Posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

Pozazawodowo: interesuje się fotografią, podróżami oraz kuchnią śródziemnomorską.

Siedziba główna
ul. Supniewskiego 11, 31-527 Kraków
tel. +48 12 294 14 41, 12 294 14 45
fax: +48 12 294 14 46
Pokaż na mapie

wiper-pixel